Ubytování
Přijeďte si k nám odpočinout a nabrat nové síly. 

U nás se budete cítit jako v bavlnce

V domečku nebo ve studiu, na bylinkové zahrádce či v ovocném sádku

Domek

V přízemí domečku se nachází malý obývací pokojík s rozkládací pohovkou a jídelním stolem, dobře vybavená kuchyňka a toaleta. V podkroví pak najdete ložničku se třemi lůžky, malou koupelnu se sprchovým koutem a umývadlem. Celkem jsou v domečku k dispozici 4 lůžka. Automobil můžete parkovat uvnitř usedlosti pod přístřeškem. Internet k dispozici, teplá voda nepřetržitě, v chladných dnech není problém zapnout vytápění. Kola vám bezpečně uschováme.

Studio

Studio se dvěma lůžky, sprchovým koutem, toaletou a skromným kuchyňským vybavením je situováno v samostatné části usedlosti. Součástí studia je rovněž pěkná sauna. Internet k dispozici, teplá voda také, v chladném počasí a nepohodě studio vytápíme elektrickými přímotopy. Osobní automobil lze parkovat uvnitř usedlosti před garážemi. Žádné schody a další překážky!

Bylinková zahrada

K odpočinku i užitku pěstujeme bylinky na naší bylinkové zahrádce. Rostou a kvetou také jako pastva pro naše včely. Najdete na ní bylinky a koření do kuchyně, k přípravě bylinkových čajů a odvarů, k provonění vašich domovů. Od anýzu až po ženšen. 

Ovocný sádek

V malé prosluněné ovocné zahradě pěstujeme višně, borůvky, brusinky, bílý, červený a černý rybíz, jostu a maliny. Na jaře můžete relaxovat mezi kvetoucími višněmi. Během léta si můžete natrhat čerstvé plody, které jsou v čase vaší návštěvy u nás v plné zralosti.

Prozkoumejte naše okolí

Rozhlédněte se po kraji chmele a srdci Čech

Kilometry turistických tras

Pěších i cyklistických. Dovedou vás na královské Křivoklátsko, pohádkové Jesenicko i tajemné Džbánsko.

Místní dědictví všude kolem

Sakrální stavby a díla, venkovská architektura, megalitické záhady, přírodní skvosty, industriální stopy.

Velké cíle na dosah

Královské hrady, rezervace UNESCO, lázeňská města, zámky, kláštery, tradice českého chmelařství a pivovarnictví.

Co najdete v našem blízkém okolí

Pár tipů na výlety v Kraji chmele

Líbilo by se vám u nás?