Včelařství
Máme pestrou kolekci medů.

Med, který vyrábíme, pochází pouze od včel z vlastního chovu. Prodáváme "ze dvora", nebo med dovezeme na přání zákazníka. 

Díky kočování s našimi včelstvy můžeme našim zákazníkům nabídnout pestrou kolekci jednodruhových medů.

Květový med také pastujeme, malinový a smíšený med pochází z křivoklátských lesů, patřících do biosférické rezervace UNESCO. Chuťově velmi zajímavý je slunečnicový med od řeky Ohře.

Nabídka medu a včelích produktů

Poptávejte a objednávejte telefonicky nebo elektronickou poštou. Stejným způsobem dohodneme způsob a místo předání. Ceny sdělíme na požádání.

Květový malinový

Načervenalý květový med z křivoklátských lesů ze snůšky kvetoucích maliníků. Z červnové snůšky. Hustý, aromatický, vynikající.

500 g, 750 g

Květový pastový

Z jarního medu. Po vytočení z plástů ihned pastovaný. Perleťově lesklý. Nestéká, je dobře roztíratelný a necukernatí. Tento náš med neprošel žádnou tepelnou úpravou. Pravý surový včelí med. 

750 g

Květový smíšený

Vyzrálý červencový med ze tří včelnic na Křivoklátsku (Krásná Dolina, Špičák, Požáry). Zářivý zlatavý, s červeným nádechem. Z květů lesních bylin a keřů, rostoucích na mýtinách, paloucích a podrostech smíšených lesů v biosférické rezervaci Křivoklátsko. Prostě med, jak má být.

500 g, 750 g

Včelí vosk (ve formičkách)

Čistý včelí vosk. Krásně žlutý. Výborný k ošetřování dřevěného nábytku, kožené obuvi a hlavně k mazání tětivy luku či kuše!

cca 50 g