Včelařství

Med, který vyrábím, pochází pouze od včel z vlastního chovu. Prodávám "ze dvora", nebo med dovezu na přání zákazníka až jeho dveřím. Prodávám také na trzích a jarmarcích.   

Díky několika stanovištím včel a kočování s mými včelstvy mohu svým zákazníkům nabídnout pestrou kolekci jednodruhových medů.  

Pastový med vyrábím z právě vytočeného medu bez tepelné úpravy, lesní květové jednodruhové, smíšené a medovicové medy pochází z křivoklátských lesů, patřících do biosférické rezervace UNESCO. Když meduje akát snažím se být "u toho", přesně na Přílepské skále. Na lípu jezdím také ke Křivoklátu. Mívám i chuťově zajímavý slunečnicový med od řeky Ohře.

Aktuální nabídka medů

Poptávejte a objednávejte telefonicky nebo elektronickou poštou. Stejným způsobem dohodneme způsob a místo předání. Ceny sdělím na požádání.

Květový akátový

Průzračný, světlý, žluto zelený a nádherně vonící med z akátových porostů na Přílepské skále.   

500 g, 750 g

Květový pastový

Z jarního medu. Po vytočení z plástů ihned pastovaný. Perleťově lesklý. Nestéká, je dobře roztíratelný a necukernatí. Tento můj med neprošel žádnou tepelnou úpravou. Pravý surový včelí med. 

750 g

Květový smíšený

Vyzrálý červencový med ze tří včelnic na Křivoklátsku (Krásná Dolina, Špičák, Požáry). Zářivý zlatavý, s červeným nádechem. Z květů lesních bylin a keřů, rostoucích na mýtinách, paloucích a podrostech smíšených lesů v biosférické rezervaci Křivoklátsko. Prostě med, jak má být.

500 g, 750 g